Konkurs "Bądźmy uważni, bądźmy ostrożni”

11.06.2015 w naszym przedszkolu odbył się konkurs "Bądźmy uważni, bądźmy ostrożni”.

Tego dnia przedszkole witało wielu gości. Były dzieci i panie nauczycielki i panie dyrektor z zaprzyjaźnionych przedszkoli.  Pan Policjant z psem policyjnym Cyrklem.

Konkurs prowadziła pani policjantka Kasia. Wspierały panią policjantkę strażak Anna i ratownik medyczny Paulina. Przybyła także bardzo niesforna i roztargniona dziewczynka Pipi.

Pipi ciągle robiła coś nie tak. to przebiegała przez ulicę, to jeździła na rowerze bez kasku, to chciała pójść z nieznajomym panem na lody, to tak szalała na hulajnodze na boisku szkolnym, że złamała sobie nogę. Dobrze, że dzieci biorące udział w konkursie były bardzo mądre i nauczyły Pipi jak należy się zachowywać Potrafiły też wezwać przez telefon karetkę do wypadku, znały numery alarmowe. Mamy mądre dzieci!!!

Na zakończenie odwiedził nas pies Cyrkiel z panem policjantem i nauczyli nas jak zachowywać się gdy spotkamy nieznanego psa.